Фахівці гірничого нагляду Управління провели спецсемінар у ТОВ «Кар’єр Новосілка»

Головні державні інспектори відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Тернопільській області Сергій Деревенських та Станіслав Гачинський провели спецсемінар у ТОВ «Кар’єр Новосілка».

Фахівці гірничого нагляду у межах превентивного заходу надали консультації про вимоги щодо оформлення геолого-маркшейдерської графічної документації та інших матеріалів для надання нового Проекту гірничого відводу на родовище, що розробляється підприємством.

Разом з тим представники Управління Держпраці надали рекомендації щодо організації функціонування системи управління охороною праці на підприємстві та організації системи управління ризиками.

Також інженерно-технічних працівників підприємства повідомлено про недавно внесені Кабміном України зміни щодо переліку видів  робіт підвищеної небезпеки, переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та переліку видів робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

Змінити мову