Фахівці Управління беруть участь у виїздах робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Любов Пугач взяла у часть у виїзді районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, в складі якої є представники з Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області.
Члени робочої групи відвідали ряд підприємств, а саме: ПП Борпро, Тернопільську філію Імперіал груп Україна, ТОВ «Лілам ЛТД», та інші. Проведена роз’яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.
Наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3723 гривень значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.
На даний час опрацьовуються матеріали отриманні в результаті вивчення стану справ в підприємствах району. На момент обстеження заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Прес-служба ГУ ПФУ у Тернопільській області

Змінити мову