Фахівці Управління консультують виробниківгофрованого паперу, картону та гофротари

Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та зв’язку Анатолій Боднар спільно з лікарем з гігієні праці Управління Богданом Марківим провели робочу зустріч з інженером з охорони праці ТОВ «Христина» з питань створення безпечних та здорових умов праці. ТзОВ «Христина» займається випуском гофрованого паперу та картону, паперової і картонної тари. На підприємстві працює 50 працівників.
Під час консультації обговорено питання створення належних та безпечних умов праці.
Анатолій Боднар проконсультував представника товариства з обмеженою відповідальністю з питань організації безпечних робіт при виготовленні продукції. Особливу увагу звернув на переробку сировини (макулатури), виготовлення картону та гофрокартону, продукції з нього. Акцентовав на дотриманні та проведенні робіт згідно вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони, експлуатаційної документації на наявні технічні засоби та інструкцій підприємства-виробника задіяного у виробництві обладнання.
Богдан Марків надано консультацію з професійних шкідливостей на виробництві (шум, вібрація, запиленість, пари розчинників, зміни температурно-вологісного режиму та ін.), а також створення належних умов праці, особливості організації попередніх та періодичних медичних оглядів працівників зайнятих на роботах з шкідливими та важливими умовами праці.
Представнику підприємства також надали консультативно-методичну допомогу щодо організації та проведення трудових медичних оглядів, що проводяться у відповідності до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України № 246 від 24.05.2007 р. «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

Змінити мову