Фахівці Управління перевірили стан охорони праці у деревообробному приватному підприємстві «Лісма»

Головні державні інспектори Управління Держпраці в області Ігор Проць та Ростислав Одинак за результатами планової перевірки у приватному підприємстві «Лісма» провели консультативну нараду з питань створення безпечних умов праці на підприємстві.

Фахівці Управління нагадали Правила охорони праці в деревообробній промисловості, окреслили загальні вимоги безпеки, організацію роботи з охорони праці на підприємстві, вимоги охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт та вимоги для верстатників, які працюють на деревообробному обладнанні.

Зокрема, до роботи на деревообробних верстатах повинні допускатися особи, яким виповнилось 18 років, пройшли попередній та періодичні медичні огляди, навчання та перевірку знань з питань охорони, та забезпечені спеціальнім одягом та взуттям, а також засобами індивідуального захисту. На виробництві повинен здійснюватися контроль, спрямований на те, щоб кожен працівник виконував роботи відповідно до його посадових інструкцій та кваліфікації.

Акцентували увагу на проведенні деревообробних робіт у відповідності з вимогами законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, звернули увагу на важливість контролю за роботою припливно-витяжної вентиляції та оптимальної освітленості робочих місць, створення на підприємстві та підтримання в належному стані санітарно-побутових приміщень.

Змінити мову