Фахівці Управління взяли участь у навчанні представників галузевих профспілок

30 січня 2018 року в Тернопільській обласній раді профспілок відбулася семінар-нарада з питань охорони праці. У нараді взяли участь завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Михайло Бойко, лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків.

З вступним словом до учасників семінар-наради звернувся голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний. У своїй доповіді голова обласної ради профспілок зазначив: «Що найбільшою цінністю у нашій державі є життя та здоров’я працюючих».

Михайло Бойко прочитав лекцію присутнім  про «Порядок проведення розслідувань та ведення обліку нащасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві». Наведено конкретні приклади з розслідування нещасних випадків та аварій у різних галузях промисловості та сільського господарства.

Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдавн Марків ознайомив присутніх з показниками проведення попередніх та періодичних медичних оглядів, працюючих у шкідливих, важких та небезпечних умовах праці за 2017 рік.

Акцентовано увагу на проблемах щодо організації медичних оглядів працівників аграрних підприємств, закладів охорони здоров’я (Збаразького, Лановецького, Монастириського, Теребовлянського, Чортківського та Шумського районів). Сформовано завдання з організації та проведення періодичних медоглядів на 2018 рік.

На прохання присутніх проведено аналіз епідемічної ситуації з кором та дифтерією в Україні та в області.

Завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Михайло Бойко виступив з темою: «Електробезпека на виробництві та в побуті», надав відповіді на чисельні запитання щодо безпечності робіт з приладами під напругою.

Завершив роботу семінару-наради технічний інспектор обласної ради профспілок Михайло Марчук, який надав роз’яснення щодо складання статистичної звітності з питань охорони праці.

 

Богдан Марків

лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці

Управління Держпраці у Тернопільській області

 

 

 

Змінити мову