Консультуємо з питань отримання дозволу на виконання робіт та на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки для ліцензій на зберігання пального

Головний державний інспектор відділу підвищеної небезпеки Управління Олег Ковальський консультує представника ПрАТ «Тернопільський завод штучних шкір «Віннітекс» щодо отримання дозвільних документів для ліцензій на зберігання пального.

Оптова торгівля пальним та зберігання пального здійснюються суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії. Суб’єкти господарювання отримують ліцензії на зберігання пального на кожне місце зберігання пального.

Одним із трьох пунктів для одержання ліцензії на право зберігання пального є отримання дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Дозвіл видає Управління Держпраці у Тернопільській області на безоплатній основі на підставі позитивного висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання, проведеної експертно-технічними центрами, які належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, або незалежними експертними організаціями, які забезпечують науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Змінити мову