Круглий стіл з працівниками, які задіяні на роботах підвищеної небезпеки, відбувся у Теребовлянському районі

29 січня у Теребовлянському районі відбувся круглий стіл з працівниками ТзОВ «Топільче» та ПОП «Іванівське», які задіяні на роботах підвищеної небезпеки.

Участь у ньому взяли начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Петро Гичка, головний державний інспектор відділу Ігор Проць та головний спеціаліст Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Зоряна Кіцик.

Фахівці Управління Держпраці роз’яснили актуальні для аграріїв питання з охорони праці, проаналізували стан виробничого травматизму у сільському господарстві на підприємствах області, підбили підсумки роботи у 2017 році з метою профілактики травматизму у сільськогосподарській галузі у 2018 році.

Петро Гичка звернув увагу працівників на особливості безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки, нагадав правила безпечної експлуатації електроспоживачів, проведення вогняних робіт. Акцентував увагу слухачів на безпечному завершенні робіт в осінньо-зимовий період, проведенні весняно-польових робіт у 2018 році без ризиків для життя і здоров’я працівників, дотриманні вимог законодавства з охорони праці, проаналізував характерні порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сільському господарстві.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Ігор Проць наголосив на безпечному виконанні робіт у сільському господарстві, зокрема, на дотриманні вимог з охорони праці під час виконання робіт з пестицидами та агрохімікатами, на необхідності застосування засобів індивідуального захисту при роботі з ними, а також на безпечному проведенні ремонтних робіт сільсьгосподарської техніки.

Зоряна Кіцик – головний спеціаліст Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА – акцентувала керівникам підприємств на посиленні профілактичної  роботи для попередженню виникнення випадків виробничого травматизму та рекомендувала постійно відстежувати місця потенційних небезпек з метою запобігання або зменшення травматизму на підприємстві.

Керівництву та працівникам підприємств також наголосили на важливості  вчасного проведення та проходження навчання з питань охорони праці, відповідних інструктажів та періодичних медичних оглядів.

Змінити мову