На безпечному виконанні робіт у машинобудівній галузі наголосили працівникам ТОВ «ПВФ Електросвіт»

Головні державні інспектори з охорони праці Управління Держпраці у Тернопільській області Іван Маліновський та Богдан Коропатницький на нараді із виконавчим директором, інженером з охорони праці та працівниками підприємства обговорили ключові питання з охорони праці та попередження виробничого травматизму.

Фахівці Управління проаналізували стан травматизму у машинобудівній галузі та на підприємстві, зокрема. Звернули увагу на неухильному виконанні вимог Правил охорони праці з питань організації безпечного виконання робіт на підприємствах машинобудування. Надали консультації щодо організації безпечного виконання робіт на підприємстві.

Іван Маліновський проаналізував стан охорони праці на підприємстві, рекомендував перед початком роботи перевіряти технічний стан устаткування, особливо верстатного, здійснювати контроль за організацією технологічних процесів. Нагадав особливості проведення вантажопідіймальних робіт згідно з чинними Правилами.

Богдан Коропатницький розповів про безпечне виконання робіт із електроінструментом, переносними світильниками, переносними електричними машинами та електрозварювальним устаткування.

Підсумовуючи, інспектори наголосили на обов’язкових пунктах, а саме: проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та працівників, первинних та повторних інструктажів з охорони праці, атестації робочих місць, проходження медичних оглядів та створенні належних санітарно-гігієнічних умов для працівників підприємства.

Змінити мову