На Борщівщині обговорили питання безпечного проведення жнивних робіт

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Анатолій Боднар взяв участь у засіданні круглого столу у Борщівському районі з керівниками сільськогосподарських підприємств, головами міських, селищних та сільських рад району.

Анатолій Боднар нагадав вимоги правил з охорони праці під час жнивних робіт. Акцентував увагу на дотриманні безпеки при роботі із сільськогосподарською технікою, при просушуванні та зберіганні зерна, фумігації приміщень для зберігання сільськогосподарської продукції.

Інспектор також наголосив, що роботодавець має забезпечити працівників усіма необхідними засобами індивідуального захисту, зокрема, видати спецодяг, спецвзуття. Присутнім також звернули увагу на необхідність своєчасного проходження працівниками сільськогосподарських підприємств попередніх та періодичних медичних оглядів.

Анатолій Боднар відповів на запитання присутніх щодо безпечного проведення робіт під час збору та зберігання зернових і використання сільськогосподарської техніки.

Змінити мову