Керівникам підприємств машинобудівної галузі наголосили на неухильному дотриманні правил з охорони праці

За участю першого заступника начальника Управління Володимира Гузенкова та головного державного інспектора Івана Маліновського відбулась нарада із керівниками металургійних підприємств області, на якій обговорили питання виконання превентивних заходів з охорони праці та промислової безпеки.

Фахівці Управління звернули увагу на дотриманні правил з охорони праці та промислової безпеки, належної організації безпечного виконання робіт на підприємствах машинобудування, зокрема, виконання металообробних робіт, умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання на підприємствах.

Володимир Гузенков зосередив увагу присутніх на особливостях проведення робіт підвищеної небезпеки, проходження працівниками медичного огляду, проведення виробничих навчань і інструктажів з охорони праці. Наголосив на створення належних санітарно-гігієнічних умов для працівників підприємств, проаналізував стан виробничого травматизму.

Головний державний інспектор Іван Маліновський наголосив на неухильному виконанні вимог Правил охорони праці на підприємствах металургійної галузі, Правил безпеки при заготівлі і переробці брухту та відходів чорних і кольорових металів, робіт підвищеної небезпеки, на які потрібно оформляти наряд-допуск.

Змінити мову