На семінарі у Тернопільському радіозаводі «Оріон» обговорили питання виконання превентивних заходів з охорони праці і промислової безпеки

Питання виконання превентивних заходів з охорони праці і промислової безпеки обговорили на семінарі у Тернопільському радіозаводі «Оріон» за участю головних державних інспекторів відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Івана Маліновського та Олега Ковальського.

Підприємство спеціалізується на виробництві різноманітних засобів радіозв’язку УКХ-діапазону, використовуючи  такі технологічні процеси:

  • механо-заготівельне виробництво;
  • штампувально-пресове виробництво; ливарне виробництво;
  • лако-фарбове виробництво;
  • лабораторія випробувань на надійність;
  • інструментальне виробництво;
  • монтажно-складальне;
  • виробництво вузлів радіотехнічного профілю.

Іван Маліновський наголосив, що в області спостерігається зростання рівня  травматизму та проаналізував випадки порушень вимог охорони праці і промислової безпеки, назвав найбільш резонансні нещасні випадки, що сталися на підприємствах області.

Учасники семінару – керівники виробничих підрозділів, провідні спеціалісти, відповідальні за стан охорони праці на підприємстві – обговорили питання проведення виробничих навчань і інструктажів з охорони праці, атестації робочих місць, безпечного виконання зварювальних робіт, зменшення ризиків під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, створення належних санітарно-гігієнічних умов для працівників підприємства, серед яких переважна більшість жінки.

Олег Ковальський звернув особливу увагу на здійсненні превентивних заходів з метою безпечного виконання робіт, профілактики виробничого травматизму.

Довідково. АТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» – одне з провідних підприємств України по виробництву професійних засобів радіозв’язку. Підприємство оснащене сучасним імпортним автоматизованим обладнанням фірми Philips та Quad, що забезпечує виробництво високоякісних конкурентноспроможних засобів зв’язку: носимих, возимих і стаціонарних радіостанцій для силових структур, для Збройних Сил України, залізничного та автомобільного транспорту, інших галузей народного господарства.

Змінити мову