Визначили переможців регіонального туру конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2018»

В Управлінні Держпраці у Тернопільській області підбили підсумки першого етапу регіонального туру VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2018. З-поміж 311 малюнків, що надходили до Управління упродовж 4 місяців, журі обрало 9 тематичних робіт, які позмагаються у фіналі конкурсу. Обираючи кращі роботи, журі звертали увагу на актуальність теми, практичне значення, оригінальність та втілення творчої ідеї та задуму автора.
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» традиційно відбувається уже 7 років поспіль за підтримки Державної служби України з питань праці. Участь у конкурсі могли взяти усі охочі віком від 6-18 років, подавши свої роботи до регіональних Управлінь. Єдина вимога – зобразити на малюнку тематику охорони праці та промислової безпеки – безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній галузі, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті.
Кожен малюнок, який надійшов до Управління, заслуговує уваги. Автори творчо і продумано підійшли до завдання. Кожна робота відрізняється змістовністю та оригінальністю. Такий захід – чудовий спосіб популяризувати заходи, які спрямовані на запобігання нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Адже потрібно ще змалечку виховувати культуру безпеки українців.
Журі, переглянувши отримані роботи, обрали найкращі у трьох вікових категоріях.

Отож, переможцями відбіркового туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» стали:

1 вікова категорія (6-10 років)
1 місце – Вишомірська Анна, 8 р., «В кожній професії – власна безпека».
2 місце – Гусаков Олександр, 8 р., «Охорона праці очима дітей».
3 місце – Берестянська Уляна, 8 р., «Наше життя».

2 вікова категорія (11-14 років)
1 місце – Бубенко Єлизавета, 12 р., « Безпека праці».

2 місце – Лахманюк Костянтин, 11 р., «Використовуй засоби захисту».

3 місце – Якимчук Максим, 14 р., «Правила не відкидай – про безпеку пам’ятай».

3 вікова категорія (15-18 років)
1 місце – Горюк Серафима, 15 р., «Охорона праці – запорука життя»
2 місце – Нецькар Ангеліна, 17 р., «Чудо пояс».
3 місце – Ботюк Сергій, 15 р., «Охорона праці».

Малюнки дітей Управління надсилає для участі у наступному етапі до ДП «Редакція журналу «Охорона праці» (м. Київ) – організатора Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей».

Змінити мову