На ТОВ «Бондолі і Павезі Україна»  відбулася нарада щодо питання виконання заходів з охорони праці та промислової безпеки

За участю головних державних інспекторів Управління Держпраці у Тернопільській області Оксани Пашковської та Івана Маліновського у ТОВ «Бондолі і Павезі Україна» відбулась нарада щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і попередження  виробничого травматизму на підприємстві.

Іван Маліновський наголосив, що в області спостерігається зростання рівня травматизму та проаналізував типові порушення вимог охорони праці і промислової безпеки, назвав найбільш резонансні нещасні випадки, що сталися на підприємствах області. Оксана Пашковська звернула особливу увагу на здійсненні превентивних заходів з метою безпечного виконання робіт та профілактики виробничого травматизму.

Наголошено на дотриманні вимог Правил охорони праці на підприємстві, а саме безпечне виконання робіт з електроінструментом, переносними світильниками, електрозварювальним устаткування відповідно до вимог «Правил роботи з інструментом та пристроями» НПАОП 0.00-1.30-01. Також акцентовано увагу на важливості проведення виробничих навчань та інструктажів з охорони праці, атестації робочих місць, створення належних санітарно-гігієнічних умов для працівників підприємства.

 

Змінити мову