На ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» відбувся семінар щодо питання виконання заходів з охорони праці та промислової безпеки

22 лютого на ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» відбувся семінар, на якому обговорено питання виконання заходів з охорони праці та промислової безпеки на підприємстві. Учасники семінару – керівники виробничих підрозділів, провідні спеціалісти, відповідальні за стан охорони праці на підприємстві.

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці Тернопільській області Іван Маліновський зауважив, що рівень виробничого травматизму на підприємствах машинобудівної галузі зріс.

З учасниками семінару обговорили питання проведення виробничих навчань, інструктажів з охорони праці, електробезпеки, безпечного виконання вантажопідіймальних робіт, створення належних санітарно-гігієнічних робіт умов для працівників підприємства, серед яких переважна більшість жінки.

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці Тернопільській Ігор Крикавський розповів про правила безпечної експлуатації електроустановок підприємства.

 

Змінити мову