Надано консультацію з питань безпечних та здорових умов праці на виробництві

Головний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та зв‘язку Ігор Проць та лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Богдан Марків провели консультативну робочу зустріч з приватним підприємцем Сергієм Прохоровим з питань забезпечення безпечних та здорових умов праці на підприємстві, що займається виготовленням художніх виробів з дерева, з села Домаморич Тернопільського району.
Ігор Проць розповів про те, як організовувати безпечне проведення робіт по обробці деревини. Деревообробні роботи слід виконувати згідно вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, експлуатаційної документації на технічні засоби та інструкцій підприємства-виробника.
Під час зустрічі надано консультацію з питань створення здорових умов праці, особливості організації попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на роботах з шкідливими та важкими умовами праці.
Приватному підприємцеві Сергію Прохорову надано консультативно-методичну допомогу щодо організації та проведення трудових медичних оглядів, що проводяться у відповідності до вимог наказу Міністерства охорони здоров‘я України №246 від 21.05.2007р. “Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій”.

Змінити мову