Під час круглого столу в Управлінні обговорили питання забезпечення належних та безпечних умов праці,організації і проведення медичних оглядів Управління Державної Служби з надзвичайних ситуацій області

10 жовтня з ініціативи Управління Держпраці у Тернопільській області за участю соціального партнера Фонду соціального страхування у Тернопільській області відбулось засідання круглого столу з фахівцями Управління Державної Служби надзвичайної ситуації у Тернопільській області.
Роботу круглого столу розпочав заступник начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Сергій Ващук. Доповідач розповів про державну політику України у сфері охорони праці, яка спрямована на створення безпечних та здорових умов праці, запобігання нещасних випадків, професійних отруєнь та захворювань. Акцентували увагу на повній відповідальності роботодавця за створення безпечних та належних умов праці, комплексного розв’язання проблем та завдань з охорони та гігієни праці, соціального захисту працівників, а також проведення за рахунок роботодавця трудових медичних оглядів.
Про основні проблемні питання в організації та проведенні трудових медичних оглядів, оформленні документації за їх результатами розповів Олег Бандура – начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області. Олег Бандура проаналізував основні професійні шкідливості з якими можуть стикатися рятувальники області (висока температура повітря, теплове випромінювання, робота на висоті, виділення цілого спектру шкідливих речовин при згорянні полімерів, пластичних мас, лакофарбових покриттів та інших будівельних і оздоблювальних матеріалів).
Про дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці при трудових відносинах доповіла головний державний інспектор відділу з нагляду в АПК та СКС на транспорті і зв’язку Ірина Корнійчук.
Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків проаналізував умови праці та хід проведення попередніх і періодичних медичних оглядів вільно найманих працівників Управління Держаної Служби з надзвичайних ситуацій.
Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків проаналізував умови праці та хід проведення попередніх і періодичних медичних оглядів вільно найманих працівників Управління Держаної Служби з надзвичайних ситуацій.

За результатами обговорення учасники круглого столу прийняли рішення, спрямоване на забезпечення належних та безпечних умов праці, покращення якості попередніх та періодичних медичних оглядів працівників структурних підрозділів Управління Державної Служби надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Змінити мову