Під час наради в Управлінні Держпраці напрацювали спільні напрямки взаємодії задля забезпечення трудових прав неповнолітніх

Важливою складовою успішного розвитку суспільства є захист прав і свобод власних громадян. Особливе місце у цьому процесі займає охорона прав неповнолітніх, зокрема, захист їх трудових прав. Законодавство України встановлює низку спеціальних гарантій та пільг для неповнолітніх, виділяючи їх у такий спосіб в окрему категорію особливих суб’єктів трудових відносин.
В Управлінні Держпраці у Тернопільській області 12 серпня відбулася нарада з питань дотримання законодавства про працю неповнолітніх. У нараді взяли участь начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Наталія Рус, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ігор Хаварівський, директор Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Богдан Ракочий та представник Управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Арсен Ляхоцький.
Учасниками наради обговорено ряд важливих питань щодо координації роботи з питань додержання законодавства про працю неповнолітніх, зокрема, проблемних питань, які виникають при укладенні трудового договору у роботодавців з неповнолітніми, виплата заробітної плати, проведення попередніх та щорічних медичних оглядів, оплата листків непрацездатності, надання щорічної основної оплачуваної відпустки тощо.
За результатами наради наради вироблено спільні напрямки взаємодії задля забезпечення трудових прав неповнолітніх.

Змінити мову