Про безпечне виконання електрозварювальних робіт нагадали працівникам приватного підприємства «ЕТК»

З адмінперсоналом та працівниками приватного підприємства «ЕТК» головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Іван Магмет провів інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпечного виконання електрозварювальних робіт на підприємстві.

Іван Магмет звернув увагу, що електрозварювальними повинні мати ІІ групу з електробезпеки. До виконання робіт допускаються працівники, які досягли 18-річчя, пройшли медичний огляд, спеціальну підготовку, перевірку знань і практичних навиків, ознайомлені із інструкцією з охорони праці і мають кваліфікаційне посвідчення із записом про допуск до виконання цих робіт.

Інспектор наголосив, що приєднання зварювальних установок до електромережі проводиться тільки через комутаційні апарати електротехнічними працівниками підприємства. Електрозварювальну установку на весь час роботи слід заземляти. Крім заземлення основного електрозварювального обладнання у зварювальних установках слід безпосередньо заземлювати той затискач вторинної обмотки зварювального трансформатора, до якого приєднується провідник, що йде до виробу.

Іван Магмет звернув особливу увагу, що забороняється застосування саморобних електродотримачів.

Змінити мову