Про безпечну роботу хлібоприймальних підприємств під час відвідування на ТОВ «Агрополіс»

Про безпечну роботу на хлібоприймальному підприємстві, зокрема, важливості дотримання правил експлуатації зернопереробного обладнання та зберігання зерна наголосив під час інформаційного відвідування керівництву та працівникам ТОВ «Агрополіс» начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці в області Петро Гичка.
Петро Гичка звернув увагу, що відповідальному персоналу необхідно забезпечити постійний нагляд за роботою працівників, а роботи з зерном необхідно організовувати з дотриманням карт технологічного процесу. Важливо вжити заходів щодо приведення робочих місць, обладнання, машин і механізмів відповідно до вимог Правил, Технічних регламентів та інших нормативно-правових актів з охорони праці.
Фахівець Управління акцентував на проведенні атестації робочих місць за умовами праці, де технологічний процес, обладнання, сировина чи матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівника. Також зазначив, що задля безпеки і захисту здоров’я працівників необхідно позначати небезпечні зони відповідно до вимог Технічного регламенту знаків безпеки і захисту здоров’я працівників.

Змінити мову