Про особливості умов праці працівників залізничного вокзалу інформували в рамках Всеукраїнського тижня права

У рамках Всеукраїнського тижня права начальник відділу з питань гігієни праці Олег Бандура та головний державний інспектор відділу Орест Бідяк провели робочу зустріч з адміністрацією та представниками трудового колективу вокзалу станції Тернопіль філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця».
Під час зустрічі обговорили актуальні питання гігієни праці залізничників, а також поінформували роботодавця та представників трудового колективу про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
Зокрема, було фахівці Управління акцентували увагу на особливостях умов праці працівників залізничного вокзалу, важливість правильної організації, проведення та оформлення результатів медичних оглядів працівників, а також необхідність проведення лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості і напруженості трудового процесу.
За результатами зустрічі прийняли рішення про важливість дотримання вимог чинного законодавства в частині гігієни праці, узгоджено заходи про оздоровлення умов праці, покращення санітарно-побутового забезпечення працівників вокзалу та міри щодо профілактики професійних і професійно-зумовлених захворювань для оформлення заключного акта за результатами медичного огляду. Адміністрацію та представників трудового колективу проінформували про їхні права та обов’язки, визначені трудовим законодавством.

Змінити мову