Відбулася нарада у Тернопільській міській комунальній лікарні №3

10 січня 2018 року в Тернопільському комунальному некомерційному підприємстві «Тернопільська міська комунальна лікарня №3» відбулася виробнича нарада  фахівців відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області – завідувача відділу з питань гігієни праці Олега Бандури, лікаря з гігієни праці Богдана Марківа за участю директора комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня №3» Юрія Лазарчука, заступника директора з поліклінічної роботи даної лікарні Галини Смаглій та профільних фахівців цього ж закладу.

На нараді обговорили питання повноти та своєчасності обліку проведення періодичних медичних оглядів, працюючих у шкідливих,  важких та небезпечних умовах праці.

У лікарні функціонують дві комісії, які організовують, проводять та аналізують результати періодичних медичних оглядів, осіб, що працюють в шкідливих та важких умовах праці. Перша комісія проводить медичні огляди працюючих в шкідливих умовах праці на підприємствах промисловості та сфери обслуговування. В компетенцію другої комісії входять періодичні медичні огляди працівників колективу лікарні, що працюють в шкідливих умовах праці.

Фахівцями відділу з питань гігієни праці надано консультативну допомогу стосовно особливостей проведення медичних оглядів певних категорій та обліку виконаної роботи, оформлення заключного акту за результатами періодичного медичного огляду.

Також увагу керівників обох комісій акцентували на повноті та своєчасності оформлення оперативної інформації за результатами проведення періодичних медичних оглядів працівників зайнятих на роботах з шкідливими, важкими та небезпечними умовами праці.

 

                                                                           Богдан Марків

                                                            лікар з гігієни праці

відділу з питань гігієни праці

                                                          Управління Держпраці у Тернопільській області

Змінити мову