Семінар для посадових осіб виконавчих органів міських рад та об’єднаних територіальних громад

Навчальний семінар для посадових осіб виконавчих органів міських рад та об’єднаних територіальних громад з питань реалізації органами місцевого самоврядування контрольних повноважень за додержанням законодавства про працю та зайнятість відбувся 15 лютого в Управлінні Держпраці у Тернопільській області за участю начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів Ігоря Хаварівського та заступника начальника відділу Олександра Мисака.
Інспектори праці здійснюють контроль лише з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин. Ці питання є пріоритетними у сфері державної політики.
Присутніх ознайомили із законодавчою базою, що регулює питання у сфері законодавства про працю, зокрема, з питань підконтрольних виконавчим органам рад, та нормативними актами, що передбачають відповідальність за порушення трудового законодавства. Фахівці Управління також розповіли про нові законодавчі інструменти, спр’ямовані на детінізацію ринку праці та дотримання суб’єктами господарювання законодавства про працю та оплату праці.

Змінити мову