Семінар-навчання для роботодавців на тему: «Найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю та попередження порушень законодавства про працю»

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості 6 лютого 2018 року начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Ігор Хаварівський та головний державний інспектор відділу Оксана Григорчук провели семінар-навчання для роботодавців на тему: «Найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю та попередження порушень законодавства про працю». Ігор Хаварівський розповів про нові законодавчі інструменти, спрямовані на детінізацію ринку праці та дотримання суб’єктами господарювання законодавства про працю та оплату праці. Звернув увагу присутніх, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановлено підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних громадян з 1 січня 2018 року до 3723 грн. та 1762 грн. відповідно.
Також присутні обговорили питання своєчасності виплати заробітної плати, строки її виплати, строки розрахунку при звільненні працівника, виплати всіх сум, що належить йому від підприємства. Звернули увагу присутніх, що при обчисленні розміру заробітної плати найманого працівника, для забезпечення її мінімального розміру, не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.
Підняті на семінарі питання викликали жвавий інтерес у присутніх, під час обговорення Ігор Хаварівський відповів на запитання, що цікавили роботодавців.

Змінити мову