Семінар-навчання з питань охорони праці у комунальному підприємстві теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго”

Семінар-навчання з питань охорони праці за участі головних державних інспекторів відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонаглядв та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Володимира Сивого та Олега Ковальського відбулося 3 квітня у комунальному підприємстві теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради.

З присутніми – головним інженером, начальником служби охорони праці, інженером з охорони праці СОП та ЦЗ, з обслуговуючим персоналом дільниць та служб – обговорили стан охорони праці та промислової безпеки. Наголошено на необхідності застосування засобів індивідуального та колективного захисту при виконанні робіт у замкненому просторі, а також при виконанні робіт у загазованому середовищі, у середовищі, де можливий витік газу.

Проаналізовано нормативно-правові акти, окреслено вимоги щодо виконання робіт підвищеної небезпеки. Також обговорено шляхи уникнення можливого травматизму. Учасники навчання отримали відповіді на усі запитання.

Змінити мову