Спільна нарада Управлінь Держпраці та ДФС в області

З метою координації дій щодо запобігання тіньової зайнятості та виплати «зарплати в конвертах», виявлення фактів використання незадекларованої праці в Управлінні Держпраці відбулась спільна нарада за участю керівника Управління Наталії Рус, заступника начальника Сергія Ващука, начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Ігоря Хаварівського та фахівців ДФС у Тернопільській області.

«Основні завдання, які зараз стоять перед державною – подолання в державі незадекларованої праці, дотримання розміру виплати мінімальної заробітної плати, погашення заборгованості із заробітної плати», – зауважила Наталія Рус.
На нараді акцентовано на здійсненні спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарської діяльності у питанні законодавчих змін, інформування громадськості щодо захисту трудових прав працівників, недопущення порушення законодавства про працю, і особливо щодо гарантій виплати мінімальної заробітної плати.

Під час зустрічі сторони обговорили робочі моменти щодо обміну інформацією, здійсненні спільних інспекційних відвідувань з питань оформлення  трудових відносин у суб’єктів господарювання.

Змінити мову