У Департаменті агропромислового розвитку Тернопільської ОДА відбулася нарада щодо спільних дій при виявленні ознак порушення законодавства з охорони та гігієни праці

Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків провів нараду з працівниками Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації. Департамент агропромислового розвитку Тернопільської ОДА координує роботу сільськогосподарських підприємств області, які займаються виробництвом продукції рослинництва, тваринництва та їх переробкою. У роботі наради прийняв участь керівник департаменту Володимир Стахів та провідні фахівці.

Під час наради обговорено питання атестації робочих місць працівників сільського господарства та переробних підприємств, які працюють в шкідливих, важких та несприятливих умовах праці. Детально висвітлені питання щодо професійних шкідливостей працівників зайнятих на вирощуванні сільськогосподарських культур, тваринницької та рибної продукції, підприємствах, які займаються переробкою молока, м’яса, риби, виробництвом борошна та цукру, переробкою тютюну, зерна, гречки та інших сільськогосподарських культур. Також звернено увагу на умови праці та проходження попередніх та періодичних медичних оглядів фахівців, які зайняті на роботах з агрохімікатами.

Заплановано провести аналіз стану проходження періодичних медичних оглядів працівників агропромислових підприємств за 2018 рік та вжиття дієвих заходів для проходження періодичних медичних оглядів в оптимальні терміни (до початку масових польових робіт).

Питання забезпечення своєчасного та повного охоплення періодичними медичними оглядами працівників агропромислового комплексу планується заслухати на колегії департаменту промислового розвитку Тернопільської ОДА.

 

 

Богдан Марків

лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці

Управління Держпраці у Тернопільській області

Змінити мову