У ДП «Бучацький лісгосп» перевірили знання з охорони праці працівників структурних підрозділів лісгоспу та говорили про попередження виробничого травматизму

У державному підприємстві «Бучацький лісгосп» відбулось навчання з охорони праці та пожеже-технічного мінімуму. Участь у заході взяли представники Управління Держпраці в Тернопільській області – начальник відділу нагляду в АПК СКС, на транспорті та зв’язку Петро Гичка, головний державний інспектор відділу Ігор Проць та головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Орест Бідяк.
Петро Гичка провів також нараду з метою профілактики виробничого травматизму та дотримання працівниками безпечних умов праці. Наголосив на дотриманні вимог безпеки при проведенні робіт на висоті, розвантажувально-навантажувальних робіт, обов’язковому використанні засобів індивідуального захисту. Розповів про стан виробничого травматизму в області та проаналізував основні причини настання нещасних випадків.
Ігор Проць розповів про безпечну організацію та проведення лісосічних робіт, за яких погодних умов дозволено проводити такі роботи та якими знаками безпеки позначати місця їх виконання відповідно до вимог організації безпечних умов праці працівників лісового господарства та лісової промисловості, затверджених Правилами охорони праці.
Інспектор з гігієни праці Орест Бідяк звернув увагу керівництва на важливості створення здорових умов праці, організації та проведення попередніх і періодичних медичних оглядів працюючих.

Змінити мову