У ДП «Чортківське лісове господарство» відбулася семінар-нарада з питань охорони праці

30 січня у нижньому складі ДП «Чортківське лісове господарство», «Озерянський лісопромисловий комплекс» відбулася семінар-нарада для працівників нижнього складу та цеху переробки деревини з питань охорони праці, безпеки та гігієни праці та дотримання трудових прав працівників.
Участь у заході взяли фахівці Управління Держпраці у Тернопільській області – начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Петро Гичка та головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Ігор Проць.
Фахівці Управління Держпраці у Тернопільській області нагадали Правила охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості, окреслили загальні вимоги безпеки, організацію роботи з охорони праці на підприємстві, вимоги охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт та вимоги для верстатників на деревообробному обладнанні.
Проаналізовано нещасні випадки, наголошено на покращенні умов праці та здійсненні профілактики виробничого травматизму працівників лісового господарства.

Змінити мову