У КНП «Міська комунальна лікарня №3 Тернопільської міської ради» відбувся семінар з питань охорони праці та законодавства про працю

21 лютого за участі фахівців Управління Держпраці у Тернопільській області відбувся спільний превентивний захід з питань охорони праці, законодавства про працю у КНП «Міська комунальна лікарня №3 Тернопільської міської ради». На захід були запрошені завідуючі відділень, старші медсестри, працівники відділу кадрів та бухгалтерії.

Інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Світлана Бойко та Оксана Григорчук обговорили з присутніми питання виплати заробітної плати у бюджетних установах, де фінансування здійснюється за окремою статтею, яка відповідно до законодавства України є захищеною. Виплата заробітної плати здійснюється першочергово. Інспектори наголосили на актуальності питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, періодичності, строків виплати заробітної плати, термінів розрахунку при звільненні працівника.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Ірина Корнійчук особливу увагу звернула на організацію роботи з охорони праці в закладі. Під час обговорення піднято питання здійснення оперативного контролю першого ступеню і відзначено, що правильна його організація сприяє поліпшенню профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та свідчить про ефективну роботу як служби охорони праці, так і керівництва закладу.

На прикладі фізіотерапевтичного відділення проведено аналіз  правильності ведення нормативних документів з охорони праці, які діють в  даному підрозділі, вказано на виявлені недоліки.

В процесі розмови надано практичні роз’яснення щодо дій посадових осіб в разі настання нещасного випадку на робочому місці.

У підсумку роботи учасниками семінару було запропоновано провести спільно з інспекторами у другому кварталі 2018 року навчання і перевірку знань з питань охорони праці працівників медичного закладу.

Змінити мову