У ПАП «Агропродсервіс» відбулась планова перевірка стану додержання законодавства з питань охорони праці

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області здійснили планову перевірку стану додержання законодавства з питань охорони праці у ПАП «Агропродсервіс» с. Настасів Тернопільського району з 3 по 14 вересня  2018 року. Підприємство займається виробництвом насіння пшениці, ячменю, гороху, рослинництвом, тваринництвом, переробкою сої.

На підприємстві створена служба охорони праці. Працює постійно діюча комісія з охорони праці. Працівники проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці. Признано осіб, відповідальних за стан охорони праці по виробничих підрозділах, на підприємстві розроблені інструкції з охорони праці.

З початку року нещасних випадків на виробництві у ПАП «Агропродсервіс» не було.

ПАП «Агропродсервіс» отримало дозвіл на виконання робіт, а також на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Під час перевірки інспектори Управління виявили 30 порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Виявлено, що допуск працівників до стажування не оформляється наказом; в журналі інструктажів на насіннєвому заводі з новоприйнятими працівниками проводиться повторний, а не первинний інструктаж; у ремонтній майстерні балони з газами зберігаються без нагвинченими на їхні горловини запобіжними ковпаками; проріз між краєм підручника та робочою поверхнею шліфувального круга повинен бути тоншим за половину товщини виробу, що шліфується, але не більше 3 мм; у ремонтній майстерні на двигуні свердлильного верстату відсутній захисний кожух, сільськогосподарські машини не забезпечені міцними дерев’яними підставками для встановлення домкрата; у новій ремонтній майстерні на виїзній частині оглядової канави на встановлений розсікач висотою  0,15-0,2 м; оглядові канави не почищені від бруду, захаращені деталями та різними предметами; не проведено опосвідчення стану безпеки електроустановок; у майстерні № 1 у всіх електрощитах замість запобіжників поставлені мідні перемички; відсутня технологічна схема газопостачання зерносушок із нумерацією всіх запірних пристроїв, обладнання; не представлено проектно-виконавчу документацію на змонтовану систему газопостачання зерносушок; у кабіні машиніста крана немає переліку вантажів, що переміщуються краном із зазначенням їх маси.

За порушення нормативно-правових актів з охорони праці притягнуто до адміністративної відповідальності 3 посадових осіб та 1 робітника.

Змінити мову