У ПП «ЕСКУЛАП-ПЛЮС» обговорили проблемні питання стосовно організації, проведення та оформлення результатів медичних оглядів працівників

З працівниками ПП «ЕСКУЛАП-ПЛЮС» обговорили проблемні питання стосовно організації, проведення та оформлення результатів медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року.

Виробнича нарада  відбулась за участю фахівців відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області – завідувача відділу з питань гігієни праці Олега Бандури, головного державного інспектора відділу Ореста Бідяка за участю головного лікаря ПП «ЕСКУЛАП-ПЛЮС» Юрія Мінчука, голови комісії  з  проведення  медичних  оглядів Людмили Сисак, адміністратора Світлани Вовк та профільних фахівців цього ж закладу.

Фахівці відділу з питань гігієни праці презентовали інформаційно-методичний бюлетень для голів (членів) комісій з проведення трудових медичних оглядів, які проводяться згідно вимог наказу МОЗ України від 21.05.2007р. №246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».
На нараді обговорили також проблеми стосовно зниження рівня стигматизації та дискримінації щодо людей із ВІЛ-позитивним статусом та впровадження програми «Подолання стигматизації та дискримінації щодо людей із ВІЛ-позитивним статусом та профілактики у виробничому середовищі ВІЛ/СНІДу».

Питання стигматизації і дискримінації є однією з найважливіших і найпоширеніших проблем, з якою стикаються ВІЛ-позитивні та хворі на СНІД люди і повинна розглядатись як будь-яка інша проблема, пов’язана із умовами праці працівника, оскільки робоче місце, будучи частиною осередку суспільства, повинно відігравати важливу роль у загальній боротьбі з епідемією та її наслідками.

Орест Бідяк,
головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці
Управління Держпраці у Тернопільській області

 

 

Змінити мову