У ПП «Креатор-Буд» відбулося засідання круглого столу з питань профілактики виробничого травматизму та стану охорони праці на підприємстві

21  лютого у ПП «Креатор-Буд»  відбулося засідання круглого столу з питань профілактики виробничого травматизму та стану охорони праці на підприємстві. Участь у круглому столі взяли фахівці Управління – головні державні інспектори відділу нагляду в будівництві, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Олександр Савчук та Богдан Коропатницький, страховий експерт з охорони праці Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Тернопільській області Володимир Гарін. Присутні – головний інженер, начальник відділу охорони праці, інженерно-технічні працівники та виконроби підприємства.

З учасниками обговорено стан виробничого травматизму на підприємстві, проаналізовано нещасні випадки, що сталися на підприємстві, та розглянуто шляхи вирішення проблем, що впливають на виникнення виробничого травматизму.

Олександр Савчук наголосив, що основною метою державної політики у сфері охорони праці є збереження, здоров’я і працездатності громадян у процесі їх трудової діяльності. Дотримання законодавства у сфері охорони праці повинно стати нормою життя для кожного працівника та роботодавця, який для запобігання виробничого травматизму зобов’язаний створити на підприємстві безпечні  умови праці. Інформував присутніх про травматизм в будівельній галузі. Наголосив, що більшість випадків сталися внаслідок порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Окреслив основні вимоги з охорони праці під час виконання робіт на висоті.

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки  Богдан Коропатницький окреслив вимоги виконання робіт вантажопідіймальними кранами під час навантаження та розвантаження. Звернув увагу на створення безпечних умов праці на кожному робочому місці, забезпечення індивідуальним засобами захисту, спецодягом, дотримання санітарно-гігієнічних норм, режиму роботи підприємства.

Фахівці Управління надали вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Фото: джерело google.com.ua

Змінити мову