В рамках Всеукраїнського тижня права з працівниками у ПП «Східний масив» говорили про профілактику професійної патології

У ПП «Східний масив» за участю лікаря з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдана Марківа відбулась виробнича нарада з питань створення належних умов праці та профілактики професійної патології.
Підприємство надає послуги населенню у Тернополі тепло- та електропостачання, забезпечення безперебійної роботи водопровідних та каналізаційних систем в житлових і адміністративних будинках, проведення благоустрою, проведення ремонтних робіт споруд.
Працівники підприємства здійснюють свою роботу в умовах несприятливих погодних умов. Крім того, ряд робіт виконується на значній висоті.
Ремонтні роботи пов‘язані з підвищеним рівнем шуму, вібрації, запиленості, загазованості.
Богдан Марків акцентував увага на необхідності використання засобів індивідуального захисту та спецодягу.
Наголосив, що своєчасні та якісні періодичні медичні огляди, професійний відбір у поєднанні з лікувально-профілактичними заходами дозволяють значно знизити соматичну захворюваність та попередити виникнення професійних захворювань.
Фахівець Управління рекомендував ряд інженерно-технічних заходів щодо зменшення впливу несприятливих факторів на працівників та профілактики професійної патології.

 

Змінити мову