Вести бізнес у правовому полі допоможе Управління Держпраці

Начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Наталія Рус взяла участь у відкритті Тернопільського регіонального бізнес-інкубатора, створеного за ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації.

Основна ідея та завдання бізнес-інкубатора полягає у наданні всебічної допомоги громадянам, які хочуть започаткувати свою справу. Діятиме Тернопільський регіональний бізнес-інкубатор за спеціально розробленою програмою, яка передбачатиме для учасників супровід у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності.

До забезпечення сприятливих умов та бізнес-середовища розвитку малого і середнього підприємництва долучилося і Управління Держпраці у Тернопільській. З метою підвищення рівня поінформованості суб’єктів підприємницької діяльності та осіб, що мають на меті започаткувати власну справу, фахівці Управління надаватимуть консультативно-методичну та практичну допомогу учасникам бізнес-інкубатора.

Ми визначили контактних осіб – фахівців Управління – для постійної взаємодії та співпраці з «Центром підтримки підприємництва». Зокрема, Управління надаватиме  інформацію щодо питань правильності оформлення трудових відносин, законодавства з питань праці, умов праці, з охорони праці, дозвільних документів, порядку навчання та інструктажів з охорони праці, порядку проведення медичних оглядів працівників тощо. Саме завдяки таким заходам вдається реалізовувати розвиток партнерських відносин між владою та бізнесом,  – зазначила начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Наталія Рус.

Також отримати фахову підтримку з удосконалення свого бізнесу та інформацію про можливості, які існують для підтримки підприємництва в Україні та області, можуть і діючі представники підприємництва.

Фото – Тернопільський регіональний центр Підтримки Підприємництва

 

 

Змінити мову