Відбулась виїзна нарада з працівниками ТОВ «Техно-Буд-Центр»

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Володимир Гузенков та начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Петро Гичка взяли участь у виїзній нараді з працівниками ТОВ «Техно-Буд-Центр», яке займається будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг, у м. Бережани.

З працівниками на робочих місцях обговорено стан виробничого травматизму в галузі, проаналізовано нещасні випадки та розглянуто шляхи вирішення проблем, що впливають на виникнення виробничого травматизму. Акцентовано увагу на створення безпечних умов праці на кожному робочому місці, забезпечення індивідуальним засобами захисту, спецодягом, дотримання санітарно-гігієнічних норм, режиму роботи підприємства.

Петро Гичка наголосив на проведенні атестації робочих місць. Адже робота працівників цієї галузі пов’язана з потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, які можуть негативно впливати на стан здоров’я. Порядок проведення такої атестації передбачений постановою КМУ від 01.08.1992 р. № 442.

Змінити мову