За останні роки в оплаті праці Україна зробила колосальний ривок уперед

Сьогодні середня заробітна плата по Україні становить  7 тисяч 700 гривень, а середня заробітна плата в Києві вже перейшла поріг 12 тисяч 500 гривень. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Павло Розенко нагадав, що у минулому році Уряд прийняв рішення про збільшення розміру мінімальної заробітної плати удвічі, а з 1 січня 2018 року мінімальна зарплата зросла ще на 18%. «Підвищення мінімальної заробітної плати в минулому році до 3 тисяч 200 гривень з 1 тисячі 600 гривень є тим кроком, який показує людям, що держава буде робити все, щоб система оплати праці була більш справедливою. У цьому році ми пішли ще далі, і зараз мінімальна заробітна плата становить 3 тисячі 723 гривні, що на 18% більше, ніж у минулому році», – зазначив він.

«Тобто, за останні роки в оплаті праці Україна зробила колосальний ривок уперед. Ми переламали негативну тенденцію. Далі зарплати будуть зростати, умови роботи будуть покращуватися, і ми будемо робити все, щоб люди не шукали себе за кордоном, а залишалися тут», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Урядовий портал

Змінити мову