Богдан Коропатницький – головний державний інспектор відділ нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки

16 серпня 2021

Він починав зі звичайного водія, а зараз — головний державний інспектор Управління Держпраці в Тернопільській області. Окрім того, у 2013 році Богдана Коропатницького визнали найкращим інспектором в Україні. Це й не дивно, адже в Богдана Івановича великий досвід і він – справжній фахівець у своїй справі.

— Знаєте, скільки на Тернопільщині ліфтів? — запитує. Я лише всміхаюся, відповідаю, що, мабуть, понад тисячу.

— 1795, — уточнює головний інспектор.

Перевірка ліфтів, атракціонів, ескалаторів, котлів та вантажопідіймальних кранів — основні напрямки роботи Богдана Коропатницького. Кожен із них вимагає, насамперед, відповідних знань. Не один день Богдан Іванович вивчав механізм роботи техніки. А, з огляду на те, що науково-технічний прогрес не стоїть на місці, чоловік постійно вдосконалює свої знання.

— За 15 років, які я тут працюю, свою роботу знаю «на відмінно», – каже Богдан Іванович. — У нас на рік наперед складається план перевірки. Ось, бачите, зараз серпень, а я вже знаю, що буду робити в цей період у 2022 році. Планові перевірки з високим ступенем ризику проводяться раз на три роки. За необхідності проводимо й позапланові перевірки виконання приписів суб’єкта господарювання.

За словами головного інспектора, робота вимагає великої відповідальності. Від результатів перевірки залежить, передусім, людське життя, а воно — найцінніше.

 

Змінити мову