Актуальні питання проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці обговорили під час наради в Управлінні

8 жовтня в Управлінні Держпраці за участю начальника Управління Наталії Рус відбулась семінар-нарада щодо актуальних питань проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці для керівників структурних підрозділів навчальних центрів, які здійснюють навчання з питань охорони праці посадових осіб та працівників, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою інших суб’єктів господарювання.

Порядок навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та інших працівників у процесі трудової діяльності, а також учнів, курсантів, слухачів та студентів навчальних закладів під час трудового і професійного навчання встановлює Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.
Посадові особи та інші працівники, безпосередньо зайняті на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою, проходять спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці. Спеціальне навчання з питань охорони праці може проводитись як безпосередньо на підприємстві, так і навчальним центром.

 

Змінити мову