Актуальні питання трудових відносин обговорили з підприємцями Тернопільського міського ринку

З метою привернення уваги роботодавців до проблем тіньової зайнятості, дотримання встановлених мінімальних державних гарантій в оплаті праці та підвищення їх обізнаності в правах і гарантіях найманих працівників інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області Ірина Гранківська та Галина Пастух провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та працівників Тернопільського міського ринку.

Роботодавцям та працівникам ринку роз’яснено вимоги чинного законодавства з питань праці, наголошено на соціальних ризиках для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно. Також поінформовано підприємців про відповідальність у випадках використання незадекларованої праці про на розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

Активне обговорення серед учасників зібрання викликали питання правильності оформлення трудових договорів із найманими працівниками, особливості ведення фізичними особами-підприємцями, дотримання розміру мінімальної заробітної плати тощо.

Змінити мову