Держпраці спільно з АМУ розробили методичні рекомендації «Здійснення органами місцевого самоврядування контролю за додержанням законодавства про працю»

Асоціація міст України спільно з Державною службою України з питань праці розробили методичні рекомендації «Здійснення органами місцевого самоврядування контролю за додержанням законодавства про працю».

Мета видання – допомога органам місцевого самоврядування у підвищенні ефективності діяльності у сферах контролю за додержанням законодавства про працю, урегулювання ситуації щодо конкурентних умов малого та середнього підприємництва, «детінізації» зайнятості та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Перший розділ методичних рекомендацій «ВЗЯТТЯ ОРГАНОМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ЗІ ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ» містить покрокову інформацію щодо початку цього процесу.

У другому розділі «ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ, ОФОРМЛЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ ФОРМ ДОКУМЕНТІВ» досить докладно прописано механізм здійснення контрольних функцій.

Наприкінці видання – додатки, що містять приклади документального оформлення набуття контрольних повноважень.

Методичні рекомендації «Здійснення органами місцевого самоврядування контролю за додержанням законодавства про працю»

Змінити мову