Держпраці здобула чемпіонський титул щодо співпраці з ІАС

Команда BRDO (Офіс ефективного регулювання), що працює в Україні за підтримки Єврокомісії, оцінила і присвоїла Держпраці чемпіонський титул щодо співпраці з ІАС ( Інформаційна автоматизована система держнагляду).  Ми працюємо на випередження і прагнемо виправдовувати довіру бізнесу і працівників до Служби.

Країна змінюється! 
Працюємо далі!

Держава в 21-му сторіччі має бути настільки віртуальною, наскільки це можливо.

Наприклад, громадянин України повинен мати можливість за допомогою ноутбуку, не виходячи з дому, не лише зареєструвати власну справу та отримати всі без виключення дозвільні документи, а і отримати від держави допомогу в управлінні ризиками, що виникають з його діяльності та пройти будь-яку перевірку.

Безпосередній фізичний контакт з державою, наскільки це можливо, має бути зведений до мінімуму. Навіть розгляд спорів може і повинен відбуватися онлайн.

Так от, ми впевнено – крок за кроком – рухаємось до цієї мети.

Місяць назад Volodymyr Groysman дав інспекціям (контролюючим та перевіряючим органам) чіткий меседж – або ви змінюєтесь, або вас не буде. І зміни почались.

У січні інспекції почали повноцінно працювати з ІАС (Інформаційною автоматизованою системою державного нагляду (контролю), зокрема – вносити до неї інформацію про результати проведених перевірок. Як це виглядає на практиці, можете подивитись отут – http://bit.ly/2scSHN0

За місяць (січень 2018 року) до онлайн системи внесено результати – 92 заходів державного нагляду (контролю). Тепер інформація про них доступна кожному з Вас.

В лютому ми плануємо, як мінімум, подвоїти цей результат і кожного наступного місяця зберігати таку динаміку, щоб до кінця року ВСЯ інформація про перевірки, які відбуваються в Україні була для абсолютно відкритою.

В січні наші “чемпіони” – Державна служба України з питань праці (дякуємо – Роман Чернега) та Державна інспекція ядерного регулювання України (дякуємо – Григорий Плачков (Hryhoriy Plachkov).

Єдиною інспекцією, яка поки ігнорує існування системи –  наша “улюблена” Державна фіскальна служба України. Її залученню в лютому ми приділимо окрему увагу.

Країна потроху змінюється і для нашої команди честь втілювати ці зміни в життя.

Працюємо!

#BRDO#мояноваінспекція#перевіркионлайн

 

Джерело: матеріал з соцмережі Фейсбук Олексія Гончарука, голови Офісу ефективного регулювання BRDO.

Змінити мову