Фахівці Управління надали консультативну допомогу з питань створення безпечних та здорових умов праці

Фахівці Управління – головний державний інспектор Анатолій Боднар спільно із лікарем з гігієни праці Богданом Марківим – проконсультували представника Тернопільського центру професійно-технічної освіти щодо створення безпечних та здорових умов праці.
У закладах професійно-технічної освіти освоюються різноманітні професії, де для осіб, що здобувають фахову підготовку, проводять курс теоретичної підготовки та одержання практичних навиків.
Під час освоєння професійних навиків викладачі та особи, що навчаються в закладах профтехосвіти повинні бути ознайомлені з вимогами законодавчих та нормативно-правових документів з питань охорони праці. Також акцентували увагу на наявності експлуатаційної документації на технічні засоби, інструктивних матеріалів підприємства виробника засобів виробництва.
Богдан Марків роз’яснив з можливих професійних шкідливостей у різноманітних галузях виробництва
(шум, вібрація, запиленість, зміни мікроклімату, виділення шкідливих речовин в повітря робочої зони, а також наявність біологічно шкідливих факторів виробництва).
Фахівці Управління проінформували про створення здорових умов праці, особливості організації попередніх та періодичних медичних оглядів викладачів та учнів зайнятих у виробничому процесі.

Змінити мову