Фахівці Управління оперативно зреагували на порушення під час виконання висотних робіт працівниками

Грубе порушення правил охорони праці під час виконання робіт на висоті!
Застерігаємо, що нехтування правилами безпеки може призвести до нещасних випадків.
Фахівці Управління оперативно зреагували на виявлені порушення та провели роз’яснювальну роботу з працівниками!

ЗВЕРТАЄМО ОСОБЛИВУ УВАГУ, що працівники, які виконують роботи на висоті, зобов’язані: знати і виконувати вимоги Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті, інших нормативно-правових актів та інструкцій з охорони праці, що стосуються їх робіт чи професій; дбати про особисту безпеку, а також про безпеку оточуючих людей під час виконання будь-яких робіт; виконувати роботи із застосуванням касок, запобіжних поясів, інших засобів індивідуального та колективного захисту; проходити в установленому порядку медичний огляд. Не дозволяється виконувати роботи на висоті у відкритих місцях при швидкості вітру 10 м/с і більше, при ожеледиці, грозі або тумані, який затрудняє видимість в межах фронту робіт, а також у нічний час при недостатній освітленості та якщо температура повітря вище плюс 35 град. С або нижче мінус 20 град. С.


До виконання робіт на висоті допускаються особи, не молодше 18 років та які пройшли:

  • професійний добір відповідно до Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі;
  • медичний огляд відповідно до вимог Положення про медичний огляд працівників певних категорій;
  • спеціальне навчання та перевірку знань з охорони праці відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці;
  • навчання та перевірку знань з протипожежної безпеки осіб, які виконують вогневі роботи, відповідно до вимог Правил пожежної безпеки в Україні.
Змінити мову