Інспектори праці назустріч бізнесу: безкоштовний аудит на підприємстві

Інспектори праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області Юрій Шевчук та Оксана Григорчук на прохання роботодавця провели аналіз стану додержання законодавства у ТОВ «Шредер». Зокрема, був проведений аудит стану дотримання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин та кадрового діловодства.
Більшість роботодавців сьогодні повинна усвідомлювати, що на сучасному етапі конкурентна перевага – це, перш за все перевага власного персоналу над персоналом конкурентів. Тому кожен роботодавець повинен мати чітке уявлення про кадрові ресурси свого підприємства. Ведення кадрового діловодства – трудомісткий і постійний процес, при якому потрібно враховувати зміни у трудовому законодавстві.
За результатом заходу інспектори праці надали рекомендації щодо постійного моніторингу та відслідковування законодавчих змін у законодавстві про працю. Особливу увагу звернули на тому, що більшість кадрових документів оформляється на підставі затверджених типових форм. Також фахівці зауважили, що дані кадрового обліку і обліку виконаних робіт кожним працівником є основою для повноти нарахування заробітної плати.

Змінити мову