Із студентами Тернопільського вузу обговорили питання формування культури охорони праці молодих працівників

Начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Наталія Рус та начальник відділу інспекційної роботи, організаційно-аналітичного забезпечення, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Віктор Андрійчук на зустрічі із майбутніми працівниками – студентами кафедри психології та соціальної роботи юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету – обговорили питання формування культури охорони праці молодих працівників. Така зустріч із студентами-першокурсниками відбувається уже не вперше і присвячена темі охорони праці, яку організував доцент кафедри психології та соціальної роботи Віктор Рибін.

Наталія Рус ознайомила присутніх із головними функціями, завданнями та структурою Управління Держпраці. Підкреслила, що пріоритетом в роботі Державної служби України з питань праці є збереження життя та здоров’я працівників в процесі трудової діяльності.

Начальник відділу інспекційної роботи, організаційно-аналітичного забезпечення, ринкового нагляду та надання адміністративних Віктор Андрійчук ознайомив студентів із законодавчою, нормативно-правовою базою з питань промислової безпеки та охорони праці, історією нагляду за охороною праці. Також висвітлив сучасні аспекти та напрямки державної політики в сфері охорони праці в Україні, окреслив основні напрями наглядової діяльності в галузі охорони праці. Також торкнувся теми нещасних випадків на виробництві та правил їх уникнення. Адже профілактика виробничого травматизму є одним із надважливих елементів у забезпеченні безперебійної роботи підприємства.

Студентам роз’яснили гарантії щодо забезпечення роботодавцями здорових і безпечних умов праці, про право одержання інформації з питань охорони праці, зокрема, про наявні шкідливі і небезпечні умови праці на робочих місцях. Майбутнім працівникам розповіли про особливості праці молоді та про права неповнолітніх у трудових правовідносинах.

Змінити мову