Консультуємо з питань створення належних умов праці на виробництві, організації та проведення трудових медичних оглядів

Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, соціально культурній сфері, на транспорті та зв’язку Ігор Проць спільно з лікарем з гігієни праці Богданом Марківим провели робочу зустріч з директором ТОВ «Етера пласт» Віталієм Шматою щодо питань створення належних та безпечних умов праці на підприємстві, що займається виробництвом декоративної фурнітури та фурнітури для м’ягких меблів. Ігор Проць надав консультацію з питань організації безпечних робіт з виготовлення декоративної фурнітури.. Акцентував на проведенні робіт з пластичними масами згідно законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, експлуатаційної документації на наявні технічні засоби та інструкцій підприємства-виробника засобів виробництва.
Богдан Марків надав консультацію з професійних шкідливостей на виробництві (шум, вібрація, запиленість, зміни температурно – вологісного режиму, наявність повітря робочої зони, фенолу, формадегіду, етилену, поліпропілену, поліхлорвінілу, оксидів азоту та окису вуглицю), а також про створення здорових умов праці, особливості організації попередніх та періодичних медичних оглядів працівників зайнятих на роботах з шкідливими умовами праці.
Директор ТОВ «Етера пласт» Віталію Шматі надали консультативно-методичну допомогу щодо організації та проведення трудових медичних оглядів, що проводяться у відповідності до вимог наказу міністерства охорони здоровя України №246 від 24.05. 2007 р.

 

Змінити мову