На деревообробному підприємстві наголосили на важливості створення здорових та безпечних умов праці

Головні державні інспектори Управління Держпраці в області Ігор Проць та Ростислав Одинак під час планової перевірки у ФОП Прохоров С. С. наголосили на питанні створення належних та безпечних умов праці на деревооброному підприємстві.

Зокрема, до роботи на деревообробних верстатах повинні допускатися тільки особи, яким виповнилось 18 років, пройшли  навчання, первинний інструктаж з техніки безпеки та забезпечені спеціальнім одягом та взуттям, а також засобами індивідуального захисту. На виробництві повинен бути контроль, спрямований на те, щоб кожен працівник робив тільки ту роботу, яка йому доручена, і його кваліфікація повинна відповідати складності завдання.

Фахівці Управління нагадали Правила охорони праці в деревообробній промисловості, окреслилизагальні вимоги безпеки, організацію роботи з охорони праці на підприємстві, вимоги охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт та вимоги для верстатників, які працюють на деревообробному обладнанні.

Проаналізували нещасні випадки, наголосили на покращенні умов праці та здійсненні профілактики виробничого травматизму працівників галузі. Також нагадали про введення з 1 липня 2019 року нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійний захворювань та аварій на виробництві.

Змінити мову