Навчання-інструктаж з питань заповнення електронних декларацій

19 лютого для працівників Управління Держпраці у Тернопільській області провели навчання-інструктаж з питань заповнення електронних декларацій. Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Андрій Смик надав методичні рекомендації щодо складення, подання та оприлюднення декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Віктор Мовчан розповів про Правила технічної експлуатації та охорони праці на стаціонарних, контейнерних і пересувних автозаправних станціях. 

Віктор Андрійчук – начальник відділу інспекційної роботи, організаційно-аналітичного забезпечення, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг – проаналізував зміни, внесені до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Підсумовуючи, перший заступник начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Володимир Гузенков закликав працівників, не зволікаючи, отримати довідки про доходи та вчасно подати декларації, також наголосив на важливості ознайомлення із вищезазначеними порядками та використання їх у роботі.

Змінити мову