Про дотримання правил з охорони праці та промислової безпеки говорили на нараді у «Деренівському асфальтобетонному заводі»

У «Деренівському асфальтобетонному заводі», що знаходиться у Теребовлянському районі, відбулася семінар-нарада з працівниками виробництва щодо вимог, які регламентують питання охорони праці та промислової безпеки.

Начальник відділу нагляду АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Петро Гичка акцентував увагу присутніх на дотриманні безпечних умов праці під час виконання робіт та наголосив на необхідності утримання у безпечному технічному стані виробничого обладнання та технологічних ліній.

Зосереджено увагу на організації проведення навчання, інструктажів та перевірки знань з питань охорони праці працівників. Петро Гичка також роз’яснив порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Керівництву підприємства наголошено на актуальних змінах у чинному законодавстві. Зокрема, фахівець Управління розповів про зміни, що внесені до постанови Кабінету Міністрів України 1107 «Про затвердження порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів підвищеної небезпеки».

Працівники отримали консультації щодо застосування норм законодавства про охорону праці відповідальність за допущення таких порушень.

Змінити мову