Про організацію роботи з охорони праці, законодавчу базу говорили під час семінару в центрі професійно-технічної освіти

На базі навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області відбувся семінар для інженерів охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Тема семінару –  «Твоя безпека – це твоя уважність».
Про організацію роботи з охорони праці, законодавчу базу та основні недоліки у роботі служби охорони праці розповіла головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Ірина Корнійчук.
Головний державний інспектор Управління Орест Бідяк акцентував увагу присутніх на організації проведення атестації робочих місць за умовами праці.
Працівників навчально-методичного центру професійної-технічної освіти проінформували про проведення Всесвітнього дня охорони праці в Україні, що у 2019 році проходить під гаслом «Безпечне і здорове майбутнє праці». Розповіли про Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні, що є основою для запровадження національної системи управління безпекою та гігієною праці, сформованої на принципах запобігання виробничим ризикам та заохочення до створення безпечних і здорових умов праці.

Змінити мову